O NAS

Najwyższej Jakości Rozwiązania Przemysłowe

Jeżeli szukasz firmy dla indywidualnych rozwiązań. Jesteśmy dla Ciebie 24/7

Jesteśmy firmą z rodzinną atmosferą, od wielu lat zajmujemy się zagadnieniami związanymi z przemysłem.

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się wykonywaniem instalacji gazowych, wod-kan oraz elektrycznych. Serwisowaliśmy kotły gazowe, a z czasem palniki dużych mocy oraz kotły przemysłowe. Umiejętności spawalnicze, obróbka custom pociągnęłą nas do obróbki CNC oraz produkcji elementów na indywidualne zlecenie. Inwentaryzowanie, projektowanie i wizualizacja 3D ukierunkowały nas w stronę przemysłu. Dzisiaj jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom. Nie boimy się indywidualnych projektów. Przemysł stał się naszą pasją i jesteśmy w stanie zrealizować każdy temat.
Jeżeli coś nas przerasta…. potrafimy powiedzieć NIE.

Jeżeli masz pomysł i indywidualne podejście do tematu wiedz, że zawsze możesz na nas liczyć … OXO Design 

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość! Jesteśmy pewni, że każda minuta naszej pracy jest kolejną minutą Twojej produkcji. Nasz cel to 100% zadowolenia klienta i satysfakcji z naszej pracy.

Nowoczesne rozwiązania

Zawsze stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Ciągłe uczenie się i szkolenia traktujemy jako benefit dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Potrafimy wziąć na szalę jakość do ceny abyś był w pełni zadowolony.  

Jakość nas zadowala

Wszystkie tematy, których się podejmujemy wykonujemy z najwyższą jakością. Nie wykonujemy prac, które zaważą na naszej reputacji.

Tworzymy rozwiązania, których poszukujesz.

Potrzebujesz rozwiązań produkcyjnych? Zapraszamy do kontaktu!